Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна смерека Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (097) 340 84 34

+38 (067) 676 85 07 

Також ми пропонуємо:

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

Атмосферу перебування в лазні після важкого літнього дня важко з чимось порівняти: жаркий пар, березові віники і відчуття відновлення, яке складно ще де-небудь отримати. Однак, якщо ви побудували баню неправильно, то всі ці чудові моменти так і залишаться для вас мрією.

01 01 01

Насамперед варто розглянути традиційний варіант української лазні. У ньому стіни зроблені з дерева методом дикого зрубу або оциліндрування. Такий варіант лазні вважається традиційним і добре допомагає зберегти тепло всередині приміщення. Для нього найкраще підходять сосна, дуб, ялина.

Багато хто не знає, що для будівлі лазні вам підійде далеко не будь-яка сосна, яка росте на землі. Наприклад, якщо ви вирішили у виборі матеріалу зупинитись на ній або на смереці, то вам краще вибрати дерева з гірської місцевості.

Якщо говорити про необхідний і самий оптимальний діаметр майбутніх дерев для лазні, то тут найкраще варіант в 20-25 см. Якщо дерева будуть більш товсті, то вони будуть дуже важкі і проблематичні в плані експлуатації, більш тонкий варіант погано зберігає тепло в приміщенні. Варто і уважно поставитися до якості дерева, вони повинні бути просушені і заготовлені, бажано, ще в зимову пору року.

Якщо ви правильно і коректно поставилися до всіх цих моментів, то ваші дерева будуть ідеально готові до будівництва з них майбутніх стін для лазні. Вони не прогниють і не покриються тріщинами, які будуть випускати непотрібне тепло з будівлі. Також варто звернути увагу фундаменту. Він є основою вашої лазні і якщо його неправильно закласти, то все ваше будівля може перекоситися або зовсім не бути готовим до використання. Зверніть увагу на вид грунту в землі, а також зверніться до фахівця в сфері фундаменту.

Ще одним важливим моментом в обробці лазні є обробка внутрішнього приміщення. Тут найкраще вибрати осику, ще в якості альтернативи використовують вільху і тополю. В обробці сауни також застосовують кедр. Всі ці види дерев стійкі до вологи, а також вони мають гарні характеристики в плані збереження тепла і стійкості до високих температур всередині приміщення. Лавки для лежання зазвичай виготовляються з подібних матеріалів.

Кам'янка є важливим аспектом у виборі лазні. Зараз на ринку у вас є можливість вибрати кам'янку будь-якого типу і будь-яких габаритів, тому вам не потрібно намагатися зробити її самому або замовляти індивідуально за високою ціною. Ви можете вибрати наприклад, фінську кам'янку і розрахувати її потужність виходячи з габаритів лазні. Потужність розраховується за принципом: 1 кубічний метр об'єму - 1 кіловат потужності.

Щоб кам'янка повноцінно працювала її необхідно наповнити камінням для нагріву. Тут вам не потрібно шукати щось ексклюзивне і унікальне. Часом камені беруть з найпростіших і доступних місць. Наприклад діабаз, який використовується в прокладанні рейок для трамвая прекрасно підходить для цієї ролі. Однак він часто тріскається при зміні температур і регулярно вимагає заміни. Професіонали в цій області радять використовувати талькохлорид, який надійніший в плані регулярного нагріву каменів.

Звичайна лазня рідко потребує потужної вентиляції, достатньо маленького отвору, щоб провітрити баню після використання. Дерево само служить свого роду вентилятором, який пропускає повітря і тим самим забезпечує при довгому простому провітрюванні лазні. Інша ситуація з саунами, які розташовуються усередині квартир або житлових приміщень. Їм потрібна хороша вентиляція, щоб провітрити і підготувати до подальшої роботи. Сауну необхідно оснастити вентилятором маленької потужності.

Якщо ви вирішили зайнятися будівництвом лазні, то не потрібно думати, що це легка справа і не вимагає підвищеної уваги. Потрібно довірити роботу тільки фахівця у цій галузі або ж отримати від них самі детальні інструкції з будівництва та підбору матеріалу. Особливу увагу слід приділити будівництві фундаменту та встановлення стін з дерева.

Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна модрина Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатськая обл.
Межигірський р-н.

+38 (097) 340 84 34

+38 (067) 676 85 07 (Viber)