Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна смерека Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (097) 340 84 34

+38 (067) 676 85 07 

Також ми пропонуємо:

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

Альтанка - головна прикраса будь-якої дачної чи присадибної ділянки, гордість господарів і місце відпочинку для всієї родини або частого зібрання друзів. Якщо ж вона виконана з дерева - екологічно чистого, природного матеріалу - то така будова набуває ще і елегантність, практичність та затишок.

01 01 01

Альтанки з бруса -цей матеріал гарантує найбільш високу швидкість монтажу, ідеальну відповідність один одному всіх конструктивних елементів і особливу красу. Будівництво альтанок з бруса передбачає створення каркаса і використання різних видів декоративного оздоблення стін або перегородок: решітки, ротанга, а також всіляких квіткарок і пергол.

Альтанки зі зрубу - ці споруди виглядають більш грунтовно, в сільському стилі. Альтанка з колоди позбавлена ​​окремого каркаса, але при цьому надійна і довговічна, однак вимагає більшого часу на усадку. Незалежно від ціни, альтанка зі зрубу має менше декоративних елементів і відрізняється саме красою первозданного дерева.

Дерев'яні альтанки для дачі або території біля власного будинку - це маленькі будиночки, відкриті з усіх боків повністю або тільки на верхню половину висоти кожної стіни. У своєму перетині садові альтанки можуть бути шестигранними, овальними, круглими, квадратними, прямокутними. Альтанки мають як звичайну скатну або пряму покрівлю, так і купольну і навіть «китайський» (увігнутий) дах. Всередині, як правило, розміщують великий обідній стіл і лави - такі дачні будівлі ідеальні для неспішних чаювань і просто посиденьок в теплій компанії в літні дні і ночі.

Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна модрина Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатськая обл.
Межигірський р-н.

+38 (097) 340 84 34

+38 (067) 676 85 07 (Viber)