Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна смерека Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (096) 209 17 46

+38 (097) 340 84 34

vasyabetsa58@gmail.com

Також ми пропонуємо:

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (096) 209 17 46
+38 (097) 340 84 34

Якщо мова заходить про зруби з бруса, то не можна не відзначити наростаючу популярність даного матеріалу. Це пояснюється багатьма причинами, зокрема, він надійний і якісний. Але давайте все розберемо детальніше:

01 01 01

  • Якщо виділити одне з головних властивостей даного дерева, то це його так зване "дихання". Простіше кажучи, це аромат і рівень вентиляції даного дерева, який дозволяє створити в будинку необхідний клімат і навіть атмосферу. Також варто відзначити його можливість зберігати тепло в зимову пору року і добре провітрювати приміщення жарким літом.

  • Зруби з бруса відрізняються гарною шумоізоляцією будинку від факторів зовнішнього середовища. Зруби з бруса дозволяють вам насолоджуватися тихою домашньою обстановкою, не відволікаючись на шум дороги або справи сусідів.

  • Брус також відрізняється своїми природними екологічними факторами. Даний матеріал дуже чистий і допоможе вам уникнути безлічі хвороб. Також брус забезпечує чисте і корисне повітря у вашому домі. Брус знищує шкідливі бактерії, які переносять різні хвороби для людини і поглинає такі шкідливі субстанції, як дим тютюну. Всі ці фактори говорять про те, що брус дуже екологічний і здатний поліпшити ваше здоров'я при будівництві будинку з нього.

  • Ще одним з найважливіших достоїнств даного матеріалу є його зовнішній вигляд. Будинки з бруса дуже красиві, оригінальні і створюють приємну атмосферу єдності людини і природи. Дані матеріали не вимагають будь-якої обробки або підвищеної обробки. Їх дуже легко використовувати і не потрібно витрачатися на додаткові матеріали. Тому не дивно, що будинки з бруса такі красиві і користуються підвищеною популярністю на ринку у клієнтів, яких цікавить параметр краси свого заміського житла. Брус - один з найдоступніших і зовні привабливих матеріалів на ринку.

  • Економічність - одне з важливих якостей бруса. Оздоблювальні роботи з цим матеріалом не відрізняються високою вартістю, але в той же час обробка з бруса буде служити вам довго і не дасть ніяких зовнішніх дефектів в силу стійкості і надійності даного матеріалу. Також хочеться відзначити, що брус дуже добре ізолює тепло у вашій оселі. Цей фактор теж по своєму відноситься до економічності, так як на дрова і електрику витрачаються певні кошти. Можливість добре зберігати тепло дозволить дому з бруса добре служити в будь-яку погоду, як в сувору зиму, так і в спекотне літо.

  • Будинки з бруса дуже дешеві в порівнянні зі своїми аналогами. Однак, в той же час брус є одним з найнадійніших і довговічних матеріалів на ринку деревини. Якщо ви задумалися про будівництво будинку з бруса, то найкращим варіантом буде довіритися в цій галузі професіоналу, який зробить правильні розрахунки і точно виконає роботу.

  • Ще одним приємним моментом в будівництві будинків з бруса є те, що даний матеріал не вимагає тривалих термінів. Ви можете почати будувати будинки з бруса в абсолютно будь-який час року, і вони будуть зведені досить швидко, що дає перевагу перед іншими матеріалами.

На завершення хочеться відзначити, що якщо ви плануєте зводити будинок швидко, з екологічних матеріалів і той, який буде мати гарний зовнішній вигляд і радувати вас ізоляцією тепла і сторонніх шумів, то вам необхідно придивитися до будинків з бруса.

Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна модрина Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатськая обл.
Межигірський р-н.

+38 (096) 209 17 46

+38 (097) 340 84 34