Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна смерека Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (096) 209 17 46

+38 (097) 340 84 34

vasyabetsa58@gmail.com

Також ми пропонуємо:

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (096) 209 17 46
+38 (097) 340 84 34

У цій статті піде мова про будинки, в яких використовується технологія дикого зрубу, а також про всі переваги та особливості даної технології в плані виробництва будинків.

Зараз набирають значну популярність споруди з бруса. Клеєний брус володіє безліччю корисних якостей, серед яких можна виділити естетичність, простоту в будівництві і багато інших, але заради справедливості варто звернути увагу і на недоліки, серед яких:

01 01 01

по-перше, якщо здійснюється сушка бруса, то дрібні отвори можуть бути заповнені смолою і внаслідок цього вона перестає "дихати".

по-друге, деревина в клеєного бруса виступає всього лише як один з двох головних будівельних матеріалів. Другим є клей і саме з цієї причини дерево втрачає цілий ряд своїх корисних властивостей, зокрема, воно вже менш надійне, погано дихає, не відрізняється хорошою екологічністю і так далі. Тому вибір клеєного дуба не завжди може бути правильним рішенням.

А оциліндрованої колоди? Ця технологія хороша, коли ви будуєте маленькі споруди або додаткові споруди на зразок сараю. Однак при будівництві будинку ця технологія має цілий ряд недоліків. Головний з них - машинне виробництво при якому в рази падає рівень захисту дерева від факторів зовнішнього середовища. Можна виділити невисоку ціну даної споруди. Але тут же виникає головне питання: чи варто економити на найдорожчому, на своїй оселі, в якому ви плануєте прожити довгий час і по можливості залишити дітям і внукам?

Ми підходимо до заключного способу побудови дерева - ручній вирубці. Даний спосіб є найоптимальнішим і надійним при будові вашого житла. Це можна зробити висновок тому, що воно вимагає багато часу і професіоналізму, але всі корисні властивості даної технології з успіхом зберігаються, що забезпечує вам в майбутньому надійне і довговічне житло, що найголовніше.

У європейських країнах вже давно усвідомили всі переваги такої технології і тепер більшість будинків вже будується з використанням ручної вирубки. В Європі жителі звикли жити в повній гармонії з природою і саме тому дана технологія тільки набирає обертів.

Наша фірма підтримує вибір ручного зрубу бо:

  • Рівень робіт наших фахівців дозволяє виконати якісну обробку Дерва методом ручного зрубу. Даний спосіб дозволяє деревині зберегти всі свої головні якості і як наслідок побудувати гарний, надійний і довговічний будинок. Даний метод більш надійний ніж клеєний брус і машинне виробництво, проте вимагає набагато більше часу.
  • Дерево обробляється виключно вручну і з нього знімається верхній шар кори. Інші шари, які відповідають за міцність дерева і його надійність зберігаються.
  • Якщо ви використовуєте метод ручного зрубу, то вам не потрібно витрачати зайві кошти на обробку дерева. Ручний зруб дозволяє зробити внутрішню і зовнішню обробку будинку, яка не потребуватиме доопрацювання.

Деякі моменти виготовлення дикого зрубу мають суттєві відмінності від традиційного:

  • Збір зрубу відбувається виключно на нашій території, де відбираються найкращі екземпляри, які відрізняються підвищеною якістю і надійністю перед конкурентами.
  • Після збору зруб йде до замовника, який його приймає. При цьому фундамент вашого житла повинен бути вже готовий. Збірка зрубу займає приблизно 14 днів.
  • Після завершення будівництва відбувається необхідний етап сушіння деревини в ході якого діаметр зменшується на кілька відсотків. Даний етап триває від 6 до 12 місяців.
  • Після закінчення терміну сушіння можна приступати до етапу обробки вашого будинку. На даному етапі є безліч індивідуальних аспектів.

Якщо ви звернетеся до професіоналів в цій справі, то ви отримаєте будинок з дикого зрубу, який буде дуже надійним і красивим. Ми працюємо по всій територій України.

 

Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна модрина Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатськая обл.
Межигірський р-н.

+38 (096) 209 17 46

+38 (097) 340 84 34