Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна смерека Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (096) 209 17 46

+38 (097) 340 84 34

vasyabetsa58@gmail.com

Також ми пропонуємо:

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (096) 209 17 46
+38 (097) 340 84 34

Ви вирішили побудувати зруб, але як розібратися, яке дерево вибрати?

Дерев'яні будинки ручної рубки - найстаріший, випробуваний спосіб будівництва дерев'яних зрубів будинків, що дійшли до нас практично без змін.

01 01 01

Під якісним деревом зазвичай розуміють, перш за все, дерево грамотно оброблене. Як і престиж ручної роботи говорити не доводиться. Адже з давніх-давен дерево обробляли вручну, і саме тоді підхід був ретельним і індивідуальним. Наприклад, мало хто знає, що річні кільця колоди свідчать про щільність дерева. Справа в тому, що з того боку, яким дерево було звернуто на північ, кільця тісніше один одному прилягають, тобто щільність і міцність цього боку колоди більше. Цією стороною назовні і клали колоду, а юна сторона деревини, більш рихла, виявлялася всередині. Звичайно, зараз ніхто кілець НЕ вважає, адже є більш сучасний і швидкий спосіб - засунули колоду в верстат - вийшло рівне і гладке дерево. Але наш досвід показав, що ручна обробка набагато надійніше.

Справа в тому, що при обробці дерева сокирою, деревні пори «пресуються», і саме тому стругання колоду особливо стійко до навколишнього середовища і довговічне тому зберігається захисний шар деревини що, до того ж, дає можливість максимально зберегти природну міцність, теплостійкість і структуру дерева. Чого НЕ скажеш про оциліндрованої колоди, де захисний шар віддаляється майже повністю, розкриваючи пори і дозволяючи тим Самим волозі проникати в деревину. А це може послужить передумовою тріщин. До слова, особливо добре з струганої колоди будувати зруб лазні, тому що в лазнях колоди випробовують впливом високих температур і постійним коливанням вологості.

Для будівництва з струганого колоди береться добірний, калібрований ліс, потім з колоди знімають кору, дають підсохнути, а після стругають вручну. Коли колоди готові з них рубають зруб, ретельно підганяючи один до одного, після того як зруб зробили, його розбирають, комплектують пиломатеріалом і транспортують на Ваш ділянку, де і збирають. Зруби з струганої колоди мають особливий, своєрідний зовнішній вигляд, так як колоди мають різний діаметр і при складанні чергуються. Стругання колоди саме по собі добре, тому що не потрібна ніяка додаткова обробка, як зовні, так і всередині.

Але якийсь час, звичайно після установки зрубу доведеться почекати: проблема в струганої колоди природньо одна - усадка, але й ця проблема вирішувана. Вирішується вона шляхом дотримання технології будівництва.

Таким чином, будинок або лазня з струганої (рубленої) колоди більш довговічна, має свій характерний привабливий зовнішній вигляд, зі знайомим і рідним відголоском старовини.

Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна модрина Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатськая обл.
Межигірський р-н.

+38 (096) 209 17 46

+38 (097) 340 84 34