Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна смерека Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (097) 340 84 34

+38 (066) 627 45 30

dykyy-zrub@ukr.net

Також ми пропонуємо:

Україна с. Колочава
Закарпатська обл.
Межигірський р-н.

+38 (097) 340 84 34
+38 (066) 627 45 30

Ви вирішили побудувати зруб, але як розібратися, яке дерево вибрати?

Дерев'яні будинки ручної рубки - найстаріший, випробуваний спосіб будівництва дерев'яних зрубів будинків, що дійшли до нас практично без змін.

Атмосферу перебування в лазні після важкого літнього дня важко з чимось порівняти: жаркий пар, березові віники і відчуття відновлення, яке складно ще де-небудь отримати. Однак, якщо ви побудували баню неправильно, то всі ці чудові моменти так і залишаться для вас мрією.

У цій статті піде мова про будинки, в яких використовується технологія дикого зрубу, а також про всі переваги та особливості даної технології в плані виробництва будинків.

Зараз набирають значну популярність споруди з бруса. Клеєний брус володіє безліччю корисних якостей, серед яких можна виділити естетичність, простоту в будівництві і багато інших, але заради справедливості варто звернути увагу і на недоліки, серед яких:

Якщо мова заходить про зруби з бруса, то не можна не відзначити наростаючу популярність даного матеріалу. Це пояснюється багатьма причинами, зокрема, він надійний і якісний. Але давайте все розберемо детальніше:

Альтанка - головна прикраса будь-якої дачної чи присадибної ділянки, гордість господарів і місце відпочинку для всієї родини або частого зібрання друзів. Якщо ж вона виконана з дерева - екологічно чистого, природного матеріалу - то така будова набуває ще і елегантність, практичність, затишок.

Зруб закарпатський

Екологічно чиста високогірна модрина Закарпаття. Ручна робота від виробника без посередників!

Україна с. Колочава
Закарпатськая обл.
Межигірський р-н.

+38 (097) 340 84 34

+38 (066) 627 45 30